Klub Maluchów Chatka Puchatka, to prywatna placówka opieki nad dziećmi mieszcząca się w Zgorzelcu, zapewniająca profesjonalną opiekę nad dziećmi od 5 – go miesiąca do 4 lat.

Chatka Puchatka znajduje się w spokojnej dzielnicy naszego miasta, w pięknym budynku. Posiadamy bardzo przestronne kolorowe sale, komfortowo wyposażone oraz piękny zamknięty ogród, w którym z nadejściem wiosny powstanie plac zabaw dla najmłodszych.

Z wykształcenia jesteśmy pedagogami, ale przede wszystkim jesteśmy mamami.  Pomysł ten zrodził się w momencie kiedy nasi synowie długo oczekiwali na miejsce w żłobku i w przedszkolu. Doszłyśmy wówczas do wniosku, iż na naszym terenie zdecydowanie brakuje placówek, które ułatwiłyby życie młodym rodzicom.

Bardzo chciałybyśmy aby Klub Maluchów ,,Chatka Puchatka” nie tylko cieszył Maluszki, ale także ich rodziców. Wiemy jak ważne jest dla każdego Rodzica bezpieczeństwo i uśmiech dziecka, dlatego też do współpracy zapraszamy osoby, które podobnie jak my kochają dzieci oraz aktywnie i twórczo chcą zorganizować im czas.

Dzieci, które będą pod naszą opieką, na pewno nie będą się nudzić. Codziennie będą miały organizowane zajęcia, podczas których będą mogły ,,wyszaleć się” twórczo przy malowaniu, śpiewaniu, raczkowaniu, bieganiu konstruowaniu…

W zabawie będziemy wykorzystywać różne metody pracy pedagogicznej, w dużej mierze będziemy się opierać na pedagogice zabawy, opartej na wiedzy wyniesionej z Centrum Szkoleniowego i Wydawnictwa  ,,KLANZA” oraz na metodzie M. Montesorii, M. Bogdanowicz.

Nasze pedagogiczne wykształcenie zdobyte na studiach, kursach i praktykach zawodowych oraz doświadczenie w wychowaniu własnych dzieci jest gwarancją najlepszej opieki nad Waszymi Pociechami.

ZAPRASZAM!

Agnieszka Smolarska