Chcemy aby Chatka Puchatka była dla dzieci miejscem przytulnym, bezpiecznym, twórczym i wesołym. Każdy Maluszek może u nas liczyć na troskę i zrozumienie w trudnych chwilach rozstania z Mamą i Tatą.

Maluszki aktywnie spędzając czas w Chatce Puchatka na zajęciach i zabawach z rówieśnikami mogą wszechstronnie rozwijać się i uczyć nowych umiejętności.

W skład cyklu zabaw wchodzą między innymi: zajęcia interaktywne, ruchowe, wyciszające, manualne, zabawa z muzyką oraz proponowane przez nas zajęcia z językiem obcym.

Małe kameralne grupy sprzyjają harmonijnemu rozwojowi emocjonalnemu, intelektualnemu i społecznemu Dzieci, a także pozwalają na zachowanie domowej atmosfery i poczucia bezpieczeństwa.

Opiekę nad maluszkami będą sprawowały osoby z wykształceniem pedagogicznym lub medycznym.

Rodzicom pragniemy zapewnić możliwość spokojnego powrotu do pracy w poczuciu, że ich skarb jest bezpieczny i zadowolony.

Posiłki będą przygotowywane i dostarczane przez profesjonalną firmę cateringową  ,,KONKURENCJA” ze Zgorzelca, będącą pod stałym nadzorem  Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

Zawsze uwzględniane będą uwagi Rodziców dotyczące diety lub alergii Dziecka.

Zapraszamy Rodziców wraz z Dziećmi do zapoznania z naszą ofertą osobiście i odwiedzenia Chatki Puchatka, po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu.

Rekrutację Dzieci prowadzimy przez cały rok.

Klub Maluchów Chatka Puchatka  czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30 – 17.00.